Książki

Książki

Trwanie w niebycie
Bohater tego opowiadania po swojej śmierci trafia do Niebytu, gdzie ku jego zaskoczeniu „życie” trwa nadal. Spotyka tam swojego opiekuna duchowego i postacie nierzeczywiste, które pomagają mu w analizie poprzedniego życia oraz przygotowaniu się do ponownych narodzin. Odwiedza niezwykłe miejsca, doświadcza wyjątkowych uczuć i innych form swojego jestestwa. Poznaje fragmenty swojego przyszłego życia i wybiera pewne opcje z katalogu przygotowanego specjalnie dla niego.
↓ Czytaj dalej...
Poradnik praktyczny "Babciu, napisz książkę!"
Pewnego dnia Maria Kras jadąc pociągiem do Tarnowa postanowiła zająć się czymś, aby czas podróż szybciej upłynął.
Na małych karteczkach zaczęła zapisywać historię swojego życia, ot tak po prostu dla samej siebie.
Po wielu latach za namową dzieci i wnuków 80-letnia dziś Babcia skończyła pisać swoją książkę „Bombowe Życie”.
Nikt z nas, członków rodziny Krasów i Dziedzinów, nie przypuszczał, że książka naszej mamy i Babci spotka się z tak sympatycznym i dużym odzewem czytelników!
↓ Dowiedz się więcej i pobierz
Bombowe życie
Książka została napisana, aby zostawić trwały ślad niezwykłego losu zwykłej kobiety. Przedstawione zdarzenia ujęte w porządku chronologicznym ukazują życie bohaterki na kresach wschodnich, a potem w Polsce wschodniej i zachodniej. Jest to również unikatowy, historyczny zapis dziejów typowej polskiej rodziny, która w wyniku „wojennej zawieruchy” straciła cały swój dobytek i była zmuszona do tułaczki w poszukiwania nowego miejsca do życia.
↓ Czytaj dalej...
Karmienie Cudu

książka w przygotowaniu
Książka w trakcie tworzenia. Wkrótce więcej informacji.