Koncepcja karmienia cudu

O koncepcji karmienia cudu

O autorze

Aby coś się mogło stać, to coś się musi dziać

Krzysztof Kras

Sam o sobie: Jestem zwykłym człowiekiem, którego marzenia porywają do nieustannego działania i inspirowania innych ku tworzeniu Radosnego Życia. Życie stwarza niezwykłą okazję do wzrastania poprzez pokonywanie własnych ograniczeń. Kocham aktywne życie i jestem wdzięczny za każdy dzień tworzenia lepszej wersji samego siebie.

Inni o Krzysztofie Krasie: Krzysztof Kras - wyjątkowa osobowość XXI wieku. Każdy, kto miał okazję go poznać, z pewnością potwierdzi tę opinię. Człowiek - inspirator, który odkryje przed Tobą istotę Twojego życia, pomoże Ci docenić to, co posiadasz i zainspiruje do wzniesienia ponad szarą rzeczywistość. Dzięki pracy Krzysztofa ludzie wznoszą się ponad własne lęki, pokonują wewnętrzne bariery, mają odwagę zacząć nowe, lepsze, świadome życie. Pasją autora książki „Karmienie Cudu” jest inspirowanie do tworzenia Radosnego Życia. W codziennej pracy, jako trener Grupy Kras wykorzystuje swój talent do wspieranie i ratowania nie tylko jednostek, ale i całych przedsiębiorstw.

O koncepcji

Jesteś cudem! Masz niepowtarzalne Ciało, Umysł i Duszę. Codziennie karmisz swój CUD, jednak ważne jest to, czy robisz to świadomie i czym go karmisz? Tylko Ty ponosisz za to odpowiedzialność.

Każdy dzień jest okazją do tworzenia lepszej wersji samego siebie. Możesz to zrobić poprzez poszerzanie własnej świadomości.

Poznaj dobrze siebie!

Poznaj czego potrzebuje Twoje Ciało, jak chce się rozwijać Twój Umysł, czego pragnie Twoja Dusza. Potem zadbaj o to, aby codziennie im tego dostarczać.

Zdecyduj o tym, co i jak jesz, jak dbasz o swoje zdrowie, sylwetkę, sprawność fizyczną, wygląd, siłę, wytrzymałość, elastyczność, odporność.

Zdecyduj co oglądasz, z kim i o czym rozmawiasz, co i kogo słuchasz, co piszesz, co czytasz, czego się uczysz.

Zdecyduj o tym, co chcesz czuć jakie emocje przeżywać, w co chcesz wierzyć, jakie wybierasz przekonania i wartości, jakie chcesz mieć relacje z naturą i zwierzętami, jaki chcesz mieć kontakt ze sztuką, jaką chcesz mieć relację z wyższą energią ( obojętnie jak ją nazywasz).

W każdej chwili dokonujesz w swoim życiu wyborów świadomych lub nieświadomych i ponosisz konsekwencje swoich decyzji zgodnie z Prawami Naturalnymi. Każdy dzień jest okazją do zmiany sposobu Karmienia swojego Cudu. Rozpocznij od małych zmian i konsekwentnie wprowadzaj je w swoje życie.

Pomogą Ci w tym narzędzie, które my- grupa AVOS tu przedstawiamy. Bez nich trudno jest przełamać opór swojej podświadomości przed wprowadzaniem zmian. Służymy Ci doradztwem i całym naszym doświadczeniem.

Naszym marzeniem jest, abyśmy kiedyś poznali się osobiście na Festiwalu Karmienia Cudu i wspólnie zagrali w Grę w „Radosne Życie”.